Beste Leden
Zondag 3 oktober 2021 is het eindelijk zover:

De BMW Boxerclub bijeenkomst en rondrit : )

Check de Agenda

Waar: Auto Service Klup
Nieuwe Havenweg 59A
1216BN Hilversum

Waarom:
We hebben hier veel meer ruimte zodat wat afstand houden geen probleem is, en de motoren kunnen binnen staan.

Wat willen we doen?

We beginnen om 10:30 uur, inloop vanaf 9:30 uur.
Er is koffie en thee á € 1,- zelf bijhouden wat je consumeert en afrekenen bij Jan, en natuurlijk cake.
Er zijn wat technische presentaties en vertellingen tot ca. 12:30 uur. Theo geeft een verslag van zijn rit naar Noorwegen, maar meer onderwerpen zijn welkom. Tevens is dit Pieters laatste optreden als voorzitter van onze club, en na 8 jaar inzet willen we hem daar hartelijk voor bedanken.

Na de zelf meegebrachte lunch gaan we een mooie route rijden die Pieter heeft uitgezet.

We hopen velen van jullie weer eens te zien en spreken, een lekker rondje te rijden en zo te doen waar deze club voor opgericht is: plezier beleven aan onze motoren, kennis uitwisselen en natuurlijk elkaars BMW’s bekijken.